Vodná fajka, to je relax

Mnohí fajčia len tak, preto že už to začali. Nevie sa dodnes, či je horšia droga lietanie po internete, alebo fajčenie. Pokiaľ niekto niečo číta na internete, či pozerá rôzne videá (aj tie s označením xxx), či hrá rôzne akčné hry, začína to byť zlé. Ak si len niečo pozrie, prípade ten internet dotvára, je to veľmi dobré, hoci takto môže svoju kreativitu prezentovať. Pri cigarete, či fajčení platí, že ak niekto fajčí cigaretu dosť, je to veľmi zlé. Ak ale niekto fajčí cigaretu len raz za čas, nie je to žiaden problém. To isté môže platiť aj pri vodnej fajke.

Po prvý krát som ochutnal vodnú fajku v Egypte. Vedel som ale, že fajčenie je zlé. Toto bolo ale niečo úplne iné. Niekedy sa mi až krútila hlava, no nebolo to obyčajné krútenie.

Potom som už vodnú fajku fajčil len niekedy, ale veľmi málo. Bolo to vlastne opäť, keď som išiel do Egypta, alebo počas iných príležitostí. Na to ma istý môj kamarát (budem ho tu nazývať Emir kvôli anonimite) zobral do podniku s takým istým názvom, ako znela jeho prezývka. Prezradil mi, že túto prezývku používal v istej internetovej hre. Keď mi povedal dôvod, prečo chodí do Emiru, opäť sa niečo vo mne začalo prebúdzať. Bola to samozrejme, vodná fajka. Poradil mi aj iný trik, pri ktorom som doslova tvrdil, že sa vznášam, že lietam. Ak si myslíte, že dávajú do vodnej fajky nejaké drogy, nie ste ďaleko od pravdy. Pozor, keby to robili v známych podnikoch, majitelia by končili dnuka za mrežami. Niektorí to ale robia, no sú to iba kamarátske skupiny.

Vodnú fajku väčšinou podávajú so špeciálnym tabakom. V prípade, že ste v takom podniku, ktorý je nelegálny, určite vám dajú do toho aj niečo, po čom sa nechodí, ale smeje. Najviac som si obľúbil jablkový tabak. Možno je to preto, preto že bol medzi prvými, ktorý som fajčil. Dokonca som cítil aj vodnú fajku s jablkovým tabakom, ako ju nejakí Arabi fajčili. Pokiaľ chcete nejaké osvieženie, odporúčam vám mätový tabak s lesnými plodmi. Výber je v podstate len na vás, ale zlé tabaky nie sú ani melónový, višňový, či citrónový. Každý má iné chute.

K vodnej fajke sa veľmi dobre hodí čaj. Najlepšie čaje sú ibištekový čaj (Karkade), alebo turecký čaj Rize, či čaj z marockej mäty. To je dosť ideálny obraz orientu. Ešte ho môžete dotvoriť aj nejakou tou arabskou hudbou. Veď na Youtube existuje mnoho videí s arabskou, či tureckou hudbou. Vodnej fajke ale nevadí ani populárna hudba, či Hip-hop, no Heavy metal k tomu by som rozhodne neodporúčal.

Tu je ale jedno varovanie. Ktorýsi s Egypťanov mi hovoril, že by mal on prestať fajčiť vodnú fajku, vraj to škodí. Pri vodnej fajke možno platí to isté, čo pri cigaretách. Sú ale ľudia, ktorí vodnú fajku nefajčia každý deň, ale napríklad raz za mesiac, či tri mesiace. Vodná fajka, to je relax.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s