Nevedia, čo robia

Niektorí z ľudí podliehajú nebezpečným extrémistickým trendom, ale dôvody sú na to jasné. Buď tie problémy zažili, alebo niekto z ich okolia. Napriek tomu si myslím, že nevedia, čo robia.

Počul som, ako istý môj kamarát, ktorý miluje Hip-Hop by rád volil istú politickú stranu, ktorú platí niekto z Ruska. V poslednej dobe sa na internete, cez sociálne siete zdieľa dosť takýchto správ. Niektoré z tých proruských webových stránok píšu aj o Hip-Hope dosť zle, že každý, kto ho počúva, prepadá debilizácii. Neviem, ako na to títo ľudia prišli. Viem si ale predstaviť čo tu bude, pokiaľ sa títo ľudia dostanú do vlády. Koniec Hip-Hopu, milí jeho fanúšikovia.

Teraz prejdeme trochu na inú cestu zloby, dokonca pripravenú pre teroristov. Ak niekto zapáli Korán pred slovenskou vlajkou pripravuje pôdu pre tých, čo v mene Alaha bojujú. Istá osoba nás dostala do pekného maléru.

Je ešte takýchto vecí dosť, no niektorí ľudia nevedia, čo robiť. Vôbec nerozmýšľajú nad tým, čo počujú, alebo čítajú a tu máme výsledok. Na druhej strane k utečeneckej krízy mám istý názor, o ktorom napíšem, pokiaľ bude treba. Budem to robiť pre tých, ktorí ešte vedia rozmýšľať a dobre vedia, čo robia.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s