Synchronicita zapracovala, alebo deň splnených prianí

Hovorí sa, že ak sa niečo zhoduje, môže to viesť k synchronicite. Z pohľadu C. G. Junga ide o psychický jav, pri ktorom určité veci spolu súvisia. Takto jednoducho by som to mohol vysvetliť.

Včera som totiž na internete objavil niečo, čo som tak dlho hľadal. Išlo o príklad čistého a temperovaného ladenia vo zvukovej podobe. Stalo sa totiže som omylom na istom fóre uverejnil zlý odkaz a pár dní pred tým som nevedel nájsť požadovanú ukážku. Včera som to ale objavil, no to nebolo všetko.

Keď som si pustil rádio Devín v čase, keď vysielajú reláciu Hudba kontinentov, bol som prekvapený. Bolo totiž prezentované japonské bubnovanie (Wadaiko). Ďalší sen sa mi splnil.

Taktiež som na internete objavil, že ľudia, pokiaľ čítajú zlé veci, stávajú sa z nich ľudia, ktorí sú naplnení zlou energiou. To sa ale netýka internetu, ale aj rôznych kníh, či správ. Je to niečo také, ako určité čísla v numerológii môžu súvisieť. Práve včerajší dátum 2. 7. 2017 svedčí o tom, že bol ideálny pre takéto veci. Numerológia a synchronicita tu zapracovala asi tak, ako som to ani nečakal. U duchovných ľudí sa to môže prejaviť, no niektorí ľudia hovoria, že môže niečo byť na numerológii pravda. Niektoré relácie, ktoré ma zaujali boli vysielané v deň, kedy niektoré čísla v dátume boli rovnaké.

Tých včerajších objavení bolo ešte oveľa viac, no sám seba som sa opýtal, aký to bol deň? Okrem odpovede “výborný” by sa táto odpoveď dala vysvetliť aj “2. 7. 2017” a už sme doma. Záleží na tom, ako sa kto pozrie na niektoré veci.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s