Veci okolo hudby sú potvrdené

Už som tu písal, že hudba dokáže niekedy odhaliť, akí presne sme. Za ten čas, čo som uverejnil tento článok nastávali rôzne zmeny v mojom objavovaní toho, čo už bolo objavené, ibaže sa nejako na to nanešťastie zabudlo. Nikto nevie, prečo.

Istý článok uverejnil magazín Epochtimes. Bolo tam už napísané síce to, čo som vedel, no jedine z čínskeho pohľadu, však áno. Zaujímavé je ale na tom to, že Číňania, Hindovia, či Gréci ponímali hudbu, ako niečo univerzálne. V poslednej dobe som dokonca zistil, že frekvencia 1 HZ po rôznych násobkoch znie tak, ako tón C, ibaže inak naladené. Čo sa týka článku, venuje sa väčšinou klasickej hudbe, respektíve tej našej klasickej hudbe. V úvode bolo napísané ale to, o čom som už vedel. Prečítajte si ho, pokiaľ chcete.

Na záver by som chcel poukázať na istú skutočnosť. Každá hudba môže byť dokonalá, či je to európska klasická, indická klasická hudba, či dokonca tradičná hudba. Nepozerajte sa na formu hudby, ale na pocity v hudbe. Sami potom niektoré veci pochopíte.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s