Ľudia sa začínajú báť Karmy, možno právom

V roku 2016 sa do rebríčkov trendov Google dostalo v Kategórii “Čo je” pred “Čo je Brexit” ešte jeden termín, na ktorý sa ľudia pýtali. Otázka znela “čo je Karma”. Prečo sa to ľudia pýtajú? Azda začínajú veriť na ezoterické náuky a New age, alebo veria, že akási karma existuje?

Niekto mi v istej správe napísal takúto vec: “Zákony Karmy platia dnes oveľa viac, než pred tým.” Nebudem písať, prečo mi dotyčná osoba napísala túto vec. Skutočne som sa o týchto zákonoch mohol presvedčiť.

Bude dobré, keď to zoberiem z môjho pohľadu, preto že rozdielné filozofie sa pozerajú na tieto veci rôznymi pohľadmi. Mal som isté želania, ktoré sa splnili. Či to bola počítačová zemepisná aplikácia, letecký simulátor pre nevidiacich, alebo istý druh hry typu Bop It, kde môžeme používať vlastné zvuky (myslím na nevidiacich), to všetko sa splnilo. Jedno z mojich želaní bolo stretnúť niekoho, ktorý má v sebe niečo nadpozemské. Verte mi, aj takí ľudia existujú. Splnilo sa to ešte aj z rôznymi doplneniami a syntézami tohto želania. Neskôr som do slova ľutoval, že som vôbec si niečo také želal. Hovorí sa ešte, že kto chce kam, pomôžme mu tam. To platí aj pri univerzum, ktorý splnil moje priania tak, až do slova si vyčítam, že som nemal iné priania. Niektoré z tých prianí boli aj dobré. Napríklad som objavil intuitívne ladenie (duchovnú frekvenciu a prirodzené ladenie), takže to vyšlo. Niekedy sa napríklad stalo, že som sa na niečo pýtal, poslal správu a zabudol som na ňu. Odpoveď mi prišla práve vtedy, kedy som to najmenej čakal. Dalo mi to lekciu do života.

Paradoxom v tých veciach bolo, že sa splnili, ale vtedy, kedy som to nečakal. To sa tiež dá nazvať Karmou, nie len to, čo po reinkarnácii ostane z minulého života. Keď som zistil, že ľudia vyhľadávajú práve veci okolo Karmy som usúdil, že niektorí v to začínajú veriť a určite aj iné veci. Môžem sa priznať, že medzi tými, kto zadal otázku “čo je to Karma” do vyhľadávača Google som patril aj ja. Najviac sa o duchovno zaujímajú hlavne ženy, no na druhej strane túto otázku si určite nekládli len ženy. Určite to bolo kľúčové slovo aj pre mužov.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s