Ľudia a mimozemské bytosti

Niektorí ľudia veria dokonca na existenciu mimozemšťanov. Je to smiešne, no predstavy sa navzájom od seba líšia asi tak, ako broskyňa od marhule. Tvar je síce podobný, no marhuľa je sladšia, než broskyňa, hoci broskyňa má veľa šťavy.

Takéto prirovnanie ale stačiť nebude a preto sa na to pozrieme trochu inak. Niektorí ľudia majú veľmi čudné otázky, ako: “Prečo iba ľudia majú schopnosť rozmýšľať?” “Hoci sme vznikli podľa Darwina z opíc, nevieme na rozdiel od týchto zvierat rozmýšľať.” Skutočne je pravda, že keby sme boli presne takí, ako opice, opakovali by sme určité veci po našich opičích príbuzných. My sme ale ľudia, ktorí dokážu vytvárať nové veci. Niekedy sa ale stáva, že určité civilizácie vytvorili také veci, ktoré iní ľudia nevytvoria. Príkladom môže byť veľký čínsky múr, či egyptské pyramídy.

Je toho ešte viac a hovorí sa, že určité sochy existovali ešte pred existenciou ľudstva. Aj mne sa to videlo byť smiešne, no istý človek o tom prednášal, ktorý veril na existenciu iných bytostí, ktoré tu boli ešte pred ľuďmi, nejaký iný druh. Alebo, žeby človek úplne iného rozmýšľania? Čo sa s tou civilizáciou stalo, ktorá toto všetko vytvorila? Isté je podľa alternatívnych vied asi takéto vysvetlenie: Duchovia tých bytostí sa spojili s ľuďmi, teda s tým, čo sa na ľudí začalo podobať a vytvorili sa nové bytosti. Praveká stavba Stonehenge určite nevznikla len tak. Hovorí sa totiž, že ju vytvorili primitívni ľudia v praveku. Či je to tak, či onak, je to skutočne gigantická stavba a preto tvrdím, že ľudia sa riadili vyššími inštanciami, než ostatné živočíchy. Tie inštancie prišli od iných bytostí, keď ich potomkovia, ktorí tu prežili zomreli, ich duchovia si vybrali správne duše a tak sa dostali do tvorov, ktoré boli podobní týmto bytostiam. Aj v biblii sa hovorí, že Boh stvoril človeka na svoj obraz.

Kto ale tie bytosti boli? Ak čakáte na Majku z Gurunu, či Star trek, či Star wars, budete sklamaní. Tie bytosti nebojovali tak, ako tvory na zemi o prežitie. Každý z nich bol spokojný s tým, čo má a vytváral nové a nové veci. Každá jedna bytosť vynašla niečo nové a navzájom si odovzdávali svoje vedomosti, preto že medzi nimi bola spolupatričnosť. Medzi nimi neexistovali len tri rasy, ale mohlo byť tých druhov aj tridsať, či viac. Z týchto bytostí ide totiž neobyčajná pohoda, pokoj a niečo vyššie, než sme my ľudia. Ich inteligencia sa nedá porovnať s tou našou. Pokiaľ sa chcú dorozumieť, používajú telepatickú komunikáciu. Aj umenie majú svoje, v ktorom je neobyčajná jednoduchosť a krása. Nazýva sa to aj harmónia nekonečna. Čo sa týka života, žijú podľa zákonov prírody a snažia sa o to, aby ju nikto nezničil.

Takto by mali vyzerať, možno je toho ešte viac. Spojil som tu rôzne predstavy iných ľudí aj s mojimi predstavami.To, či skutočne to bolo tak, môžeme si dnes už len domyslieť.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s