V Muzikery najviac ľudí nakupuje Korg Monotron

V čase, kedy tento článok píšem na stránke Muziker.sk v kategórii Syntetizátory a pracovné stanice sú najobľúbenejšie produkty od Korgu Korg Monotron Duo a Korg Monotron Delay. Prečo práve tieto?

Korg monotron Delay a Korg Monotron Duo sú vreckové syntetizátory analogového typu. Monotron Duo má štvorcovú krivku, Monotron Delay krivku pílového zuba. Na Korgu Monotron Duo môžete hrať najmä melódie, zatiaľ čo Korg Monotron Delay slúži hlavne na zvukové efekty. Obidva hudobné nástroje som si zadovážil a musím sa priznať, že sú to skvelé hudobné hračky, ktoré si môžete zobrať skutočne hocikde a len tak intuitívne si zaimprovizovať, či ohúriť rôznymi zvukovými efektmi.

Pokiaľ nechcete nikoho vyrušovať, môžete si pripojiť na tieto syntetizátory aj slúchadlá a tak budete iba vy počuť zvuk týchto unikátov. Môžete si k ním pripojiť aj rôzne audio zariadenia a môžete pomocou nich takto ovládať zvuk magnetofónu spolu so syntetyzátorom. Napríklad, môžete pridávať echo skladbe, ktorá práve ide na vašom CD prehrávači. Bohužiaľ, prepojovací audio kábel si musíte zakúpiť zvlášť. Na druhej strane z mojej vlastnej skúsenosti vám môže postačiť na rôzne pokusy aj zvuk tohto syntetizátora.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s