Kristína Turjanová

Kristína Turjanová sa narodila 28. augusta 1979 v Trenčíne. Dnes ju môžete vidieť v divadle Andreja Bagara v Nitre. Ak ste pozerali seriály Panelák a Búrlivé víno, určite vám nie je neznáma. Herečka, ktorá priznala v istej talkshow, že je niekedy veľmi náladová a že sa jej takéto zákerné “mršky” dobre hrajú je pre mňa známa aj z rozhlasových hier, či rozprávok od vydavateľstva A.l.i.

Ešte pred tým, ako si podám jej hlas stojí tu za to prezradiť, čo mi istý môj známy (tiež nevidí) povedal na margo jej hlasu.

Ja: Čo si myslíš o Kristíne Turjanovej?
Kamarát: Nuž s ňou by som si rád zahral aj karty.

Dobre sme ale vedeli, že je zadaná a má aj deti, no môj kamarát v tomto mal pravdu. Pri jej hlase, keď som ho započul po prvý krát a vedel som už, komu ten hlas patrí platí to moje, zamilovať sa na prvé počutie. Bolo to niečo také, ako idol. Takéto veci napovedajú jedine o tom, že ten hlas je super, ale o živote je už dávno rozhodnuté. Na istom videu prezradila aj to, že vďaka jednej svojej postave si už ľudia kadečo šepkajú, keď ju uvidia v obchode. Ona to ale pokojne ignoruje.

Čo sa týka jej postáv, naozaj jej hlas sa hodí skôr k takýmto komplikovaným povahám. V niektorých rozhlasových hrách nehrá takéto postavy, čo by som pri jej hlase ani nepovedal. Možno ju vďaka hlasu nemám poriadne prečítanú. Najviac o nej vedia tí, ktorí sú s ňou dosť často v kontakte. Bulvárny pes aj pred jej dverami šteká, kňučí a z papule mu tečú sliny, no ona ho tak celkom dnu nevpustí. Preto pri zadaní jej mena do vyhľadávača vyhodí články o jej tehotenstve, či videá z natáčaní a spoty, či kadečo, čím sa radi živíme. Nie je to ale dosť a ja som jej hlas spoznal dlho, čo začala v našich seriáloch účinkovať, cez rozhlasové hry. Až potom, pri vyhľadávaní som narazil na známe slovenské seriály.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s