Nie je to rádio, hoci v názve to má

Stránka (alebo mobilná aplikácia) Accu radio umožňuje používateľom si vypočuť hudbu rôznych žánrov. Narazil som na túto stránku síce pred tým, no koncom februára 2018 ma táto stránka zaujala. Čakal som niečo, ako rádiové vysielanie, no namiesto toho sa mi začali piesne prehrávať od začiatku a okrem toho sa dali preskočiť.

Accu radio bola voľakedy rádiová stránka. Neviem, čo sa s touto rádiovou službou stalo. Po nej ostala len stránka a skladby rôzneho hudobného žánru, ktoré si hocikto môže zadarmo vypočuť. Keď sa tam zaregistrujete, môžete spájaním rôznych žánrových kanálov vytvárať ďalšie kanály. Od populárnej hudby cez etnickú hudbu, nájdete tam veľa vecí. V dobe, kedy toto píšem sa pridávajú každý týždeň nové kanály v abecednom poradí. Pred týždňom ma zaujal kanál s jódlovaním, tento týždeň môže tanečníkov latinsko-americkej hudby potešiť kanál Zumba. Môžete tam nájsť aj kanál zameraný na K-pop (juhokórejský pop).

Čo sa týka prehliadačov, je veľmi prístupná. Páči sa mi viacej rozhranie tejto služby v prehliadači Google chrome. Pokiaľ sa zaregistrujete, môžete piesne aj ohodnotiť, len pozor v Mozille Firefox, názvy piesní a interpretov sa tam zobrazujú dosť čudne. Pokiaľ máte nejaký nápad pre túto službu, musíte sa zaregistrovať na inej stránke. Pevne verím, že vaše nápady vrelo uvítajú.

Čo sa týka aplikácii pre operačný systém Android, tam už definitívne potrebujete mať vytvorený účet. Aplikácia je celkom prístupná, ale hodnotenie je tam veľmi čudné, môžete ohodnotiť skladbu len štyrmi hviezdičkami.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s