V siedmom nebi: dobre, že končia

Niektorí z mojich známych pozerajú túto reláciu V siedmom nebi, alebo podobné relácie. Niektoré prípady sú dosť tragické, no tak sa mi zdá, že Vilo Rozboril ide s prepáčením za každou sprostosťou, ktorá nemusí byť pravdivá. Aj ja som videl pár častí a musím povedať, niektoré prípady boly smutné.

Nadišiel ale týždeň, kedy som sa dozvedel zaujímavú vec. V tejto relácii boli nevidiaci ľudia, ktorí majú zlú povesť u nevidiacich. Na sociálnych sietiach sa ozvali ľudia, ktorí poznajú týchto ľudí a keby len oni, už aj na strediskách ÚNSS sa rôzne veci začínajú šepkať. Stačí si pozrieť príspevky na stránke V siedmom nebi a okrem komentárov ľudí, ktorí veria tomu, čo bolo v tejto relácii sú komentáre nevidiacich ľudí, ktorí s nimi niečo zažili. Bohužiaľ, niektorých poznám osobne.

Pre zvedavosť som opäť navštívil ich Facebookovú stránku a čudujte sa svete, dieťa po očkovaní dostalo akési postihnutie. Toto mi niečo veľmi pripomína. Skúste si domyslieť, čo to môže byť. Ak typujete to na rôzne antivakcinačné skupiny, typujete správne. Na internete sa šíria bludy, ako napríklad to, že ten, kto bude očkovaný, môže byť Autistom. Alebo, ešte lepšie veci. Objavujú sa tu aj iné konšpirácie o tom, že tie vakcíny sú vytvárané na západe, aby zabíjali deti. Existujú aj iné konšpirácie, no teraz ide o nebezpečnú vec, takže hnutie antivaxerov môže získať nových členov a nechcem vedieť, čo sa potom stane s novonarodenými deťmi.

Dopočul som sa, že končí len táto séria a ja si hovorím: “Dobre, že končia. Zašli priďaleko.” Niektorí ľudia skutočne potrebujú pomoc, ale teraz to začínajú tvorcovia tejto relácie preháňať. Najprv kontraverzní ľudia v komunite nevidiacich, ktorí nemajú zrejme dobrú povesť a teraz toto? Tak sa mi zdá, že onedlho táto relácia skončí.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s