Informácia okolo mojich blogov

Zdravím vás milí čitatelia, či už cez môj blog, e-mailový odber, alebo Facebook. Píšem vám, na koľko sa toho v mojom živote začína diať pomerne dosť. Neznamená to, že budem tu písať o mojich problémoch, ako blogéri, facebookovi egovylievači a iní ľudia, ktorí si neuvedomujú, akú špinu vytvárajú na internete.

Mám isté zdravotné problémy. Napriek tomu, že ich mám, nemienim to vzdávať. V pohode sa snažím chodiť do mesta, no okrem problémami s očami na mňa prišiel aj akýsi vírus v septembry, pri čom som mal ísť k doktorovi na konečné vyšetrenie. Verte mi, toto leto behám s mojou mamou aj po doktoroch. Rozumiem, nie je to príjemné písať, no chcem vysvetliť týmto, prečo len zopár mojich blogov je aktívnych, ale chcem hlavne naznačiť, čo s blogmi, ktoré už dlhšie aktívne neboli. Čo sa týka môjho druhého blogu, ktorý sa venuje elektronickej hudby, zatiaľ s tým nemám žiadne plány, ale neodstránim ho.

Radšej vám prezradím, čo som sa dozvedel po istej komunikácii s majiteľom istého Youtube kanála, ktorý sa venuje zbierke tradičnej hudby. Možno som tu už spomínal, že začal odstráňovať rôzne videá, no tie videá sú veľmi vzácne. Napísal mi, že má plný kanál a musí odstraňovať videá, ktoré málo ľudí pozrelo a sú staré. Akoby to nestačilo, navštívil som niektoré blogy a stránky, ktoré sa venujú etnickej hudbe a všimol som si ten istý problém, ktorý zažívam pri blogu Globe of music, odstráňovanie videí a zvukových nahrávok. Nečudujem sa majiteľom stránok, že už nepíšu ďalšie stránky, zrejme čaše pretiekli.

Na Slovensku a v Česku je Globe of music jeden z mála blogov, ktoré sa venujú etnickej hudbe, možno len jeden. Napriek tomu som sa rozhodol, že tento boj nevzdám, ale zmením stratégiu. Začnem písať rôzne články o interpretoch z rôznych krajín v Slovenčine a poskytovať video ukážky. Ak sa to bude týkať nejakého interpreta pevne verím, že jeho hudbu neodstránia tak skoro z Youtube. Ak teda zmizne jedna pieseň, nahradí ju druhá, samozrejme od toho istého interpreta. Možno sa na mojom blogu Globe of music ocitnú aj články, ktoré sa budú venovať rôznym hudobným tradíciám.

Teraz je pre mňa dôležité zdravie. Mal som mnoho vecí na pláne, no vďaka tomu, čo sa deje, nemôžem ich uskutočniť. Chcel som len, aby ste sa o tom moji čitatelia dozvedeli a nechali sa prekvapiť. Nakoniec, na Facebookovú stránku Globe of music uverejňujem rôzne videá a odkazy. Niektoré blogy možno odstránim, ale tento blog, ako pár ďalších a Globe of music nesmú byť odstránené, ani nebudú. Ak niekto má problémy s obsahom, ktorý na blogy uverejňujem, prípadne sa ho dotýka hudba rôznych krajín, nech si poslúži, je to len jeho problém. Ja ale od mojich nápadov, aj keď toto píšem sa cítim tak, ako sa cítim, neopustím. Možno ich uskutočním, no termín si určovať nebudem, takže len čakajte a dočkáte sa.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s