Už nebudem v skupine Pro Vocals

Viete, že nepatrím ku blogerom, ktorí sa zvyknú na blogu len tak vylievať, ale niektoré veci sa zmenili. Som z toho nešťastný, no asi to tak malo byť.

Nerozumiem tomu, prečo, ale včera mi jedna z členiek skupiny Pro Vocals (nebudem ju menovať) povedala, že už s nimi nebudem spolupracovať. Vraj už so mnou skončili, ale nechcela mi dotyčná nič povedať pre prípad, aby som nemal problémy so spaním. Asi to bolo niečo vážne, keď mi o tom povedať nechceli. Skúšal som sa spojiť aj s ostatnými členmi formácie Pro Vocals, no zatiaľ som žiadnu odpoveď nedostal.

Možno si našli nejakého Beatboxéra, alebo sa zhodli na tom, že Beatbox nepotrebujú? Skutočne neviem. Veľmi ma mrzí, že už nie som členom skupiny Pro Vocals. Preto ma veľmi mrzí dievčatá, pokiaľ som sa ku vám nepekne správal a pokiaľ som vám robil hanbu na vystúpeniach. Pokúsim sa zmeniť, ale keby ste náhodou zmenili názor, kedykoľvek ma môžete osloviť. Vy za nič nemôžete. To ja som určite niečo spravil, čo sa vám nepáči a vy mi o tom nechcete vôbec povedať. Chápem, že to zašlo až tak ďaleko, že mi nezdvíhate telefóny. Chápem to. Na Facebook som vám nepísal, preto že určite máte toho veľa a nebudete mi odpovedať ani tam. Už som niečo podobné zažil a chápem to. Každopádne je to pre mňa výzva, aby som sa prebral z určitých vecí a možno začal svoj život odznova. Prajem vám v živote veľa úspechov a nech si nájdete niekoho, kto vám spraví lepšie bicie, než som robil ja. Veď aj tak nerobím výborný Beatbox.

Čo to je?

Milí čitatelia! Skutočne ste si mysleli, že končím so skupinou Pro Vocals? Počítam aj s tým, že sa niečo také môže stať. Vy ste ale nepočítali s takýmto článkom na mojom blogu, ale tento článok som napísal v prvý aprílový deň, v deň bláznov. Ak si to niekto prečítal zo skupiny Pro Vocals, vopred by som sa vám chcel za tento blogový žart ospravedlniť. Dúfam, že som vás s týmto článkom nenahneval.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s