Kakaovníci

Kto by nepoznal, kto sa narodil v 90. rokoch minulého storočia Igora Adamca a Martina Vaňka? Ak nie, tak detská relácia Kakao vám určite niečo povie a keď sa povie slovo “kakaovníci”, aj mne sa vybavia Igor Adamec a Martin Vanek.

Biografie zanecháme a v našej rubrike Spoza auditória si na nich zaspomíname všetci spoločne. Napríklad kazetu Macko Pusko taktiež nahrali títo dvaja páni. Alebo čo hudobná kazeta Modrý buldozér? Opäť za ňou stoja Igor a Martin. To ale nie je zďaleka všetko, preto že na začiatku tohto storočia som narazil na CD s názvom Nalejte si Kakao do ucha. Bohužiaľ, už sa tieto magnetofónové kazety, či CD nepredávajú. TO ale nie je všetko, preto že aj reláciu Bábovka moderovali Igor a Martin. Ich hlasy sa mi v detstve spájali zo slávnymi detskými reláciami, až do istého momentu.

Keď som sa dopočul o sitkome Mafstory a predchádzajúcich programoch a zistil som, že aj oni dvaja tam sú, veľmi ma sklamali. Známe tváre populárnych detských relácii sa dostali na miesto, kde podľa mňa tam ani nemali čo hľadať. Je to jedno, že sú herci, ale oveľa viac sa hodia práve pre detské relácie, či detské rozhlasové hry. Aj tam som na oboch zvykol naraziť, ibaže po tom, čo som ich objavil v mafiánskych sitkomoch som sa sklamal. Je síce pravda, že Martin Vanek sa okamžite vžil do roly, zatiaľ čo Igor Adamec si zachoval svoju stálu tvár. Možno je to len môj pohľad na Igora a Martina.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s