Božie mlyny melú pomaly, ale isto

Alebo o tom, že Karma platí oveľa viac, než pred tým.

Len tak náhodne som prišiel na Facebook. Ani neviem, ako, ale otvoril som ho. Obvykle si niečo prečítam. Bežné hoaxy, somariny, fotografie, z ktorých nemám nič. Dnes som ale narazil na článok o istých nevidiacich podvodníkoch. Keďže to zdieľal človek, ktorý mal s nimi tiež skúsenosti hneď som vedel, o koho pôjde. Nemýlil som sa.

Asi pred dvomi rokmi boli v istej relácii, kde nad nimi sa milostivý Vilko zmiloval asi tak, ako Kristus nad slepcom, ibaže ten slepec, to bol v skutočnosti zradca Judáš. Alebo to boli dvaja nevidiaci Judášovia? Jak Farizeji a Saduceji vodu kázali, no víno pijávali. Títo ľudia sú veľmi dobre známi v istom kúpeľnom slovenskom mestečku. Zneužili to, bez čoho by nevidiaci mohol byť aj stratený a totiž asistenciu. Veľmi si zasluhujú to pomenovanie, akým pomenoval Ján Krstiteľ zástupy ľudí, ktorí sa k nemu chodili krstiť. Dodám, že medzi týmito ľuďmi boli farizeji a saduceji. Tí, ktorí sa zaujímajú o sväté písmo určite vedia na čo myslím. Aj ja som týchto ľudí spoznal, ale žiadny obchod som s nimi neuzatváral.

To, aké s nimi som mal skúsenosti písať nebudem, preto že by zaveľa nestáli. O tom by vedeli porozprávať najmä moji nevidiaci kamaráti. Nanešťastie niektorých z nich poznám osobne.

Na záver chcem odkázať všetkým tým, čo vedia pri internete len hejtovať a trolovať, aby sa na chvíľu zastavili a prestali už s tým, keďže nič nevedia. Taktiež by som chcel tu varovať niektorých nevidiacich blogerov, ktorí píšu o tom, ako im zdraví ľudia ubližujú, že tieto ich rozprávočky sú už dosť trápne. Minule, keď boli v istej relácii tieto celebrity, ktorá vie ľuďom s ťažkými prípadmi iných ľudí hrať na city ste sa ani nezamysleli, že by to mohlo byť aj inak. Pozerali ste sa len na to, čo hlása internet, prípadne čo náš pán “láskyplný” rozpráva. Teraz už budete možno rozprávať inak, ale nie všetci nevidiaci sú takí a vopred si rozmyslite, keď budete vypisovať príspevky, ktoré budú postihnutých haniť, čo napíšete. Mnohí z vás bohužiaľ v hlave nemajú nič. Pozor, myslím na skupinu ľudí, ktorá nič nevie a ráči vypisovať komentáre bez uváženia, čiže opäť na hejterov a trolov.

Pre tých, ktorí istý pár poznáte nebojte sa a volajte do istej redakcie. Títo ľudia sú veľkou hanbou pre všetkých nevidiacich.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s